Otázky

Algunas preguntas frecuentes
Nejčastější otázky:

Nechte se překvapit. Nicméně budou to jak místa, která nesmíte vynechat, tak pár skrytých zákoutí. Věříme, že jsme pro Vás vše dobře naplánovali.

Myslíme si, že to se Vám nestane. Nicméně pokud ano, budete mít k dispozici extra nápovědy, které Vás navedou správným směrem. A pokud ani to nebude stačit, jednoduše nám zavoláte a my Vám pomůžeme.

To určitě není třeba… Nejčastěji si naši zákazníci vyberou základní verzi The Game of Prague. Nicméně máte možnost vybírat i ze speciálního menu, záleží na počtu účastníků a Vašich preferencí.

Všechno potřebné: přivítání a předání úvodních pokynů, kompletní hrací sada (kouzelný baťoh, deník výpravy a další drobnosti, které Vám mohou přijít vhod – nápovědy, jízdenky, kdyby byly náhodou potřeba), setkání na konci hry, pozvání na pivo a malý dárek pro každého hráče. Zde se můžete podívat na ceník.

Náš průvodce Vás potká na startu, poradí Vám, jak hrát a předá všechny materiály. Potom už pokračujete sami (pomocí nápověd, deníku výpravy a toho, co sami ze stop vyčtete). Na konci hry se zase potkáte s našim průvodcem, se kterým se podělíte o zážitky a pozve Vás na dobré pivo. A pokud budete chtít, dá Vám další tipy na to, kam zajít a co podniknout.

Deník, který naprosto zbožňujeme a který pro Vás bude během hry nepostradatelný. Obsahuje krátké popisy jednotlivých zastávek (a taky trochu nepovinné četby), úkoly a nápovědy. Na konci deníku také najdete tipy na to, kam ještě v Praze zajít, a pár dalších překvapení.

Celkem ujdete asi 4 km (což by Vám bez zastávek trvalo asi jednu hodinu), i když to může být i víc, pokud třeba budete muset použít nějaký dopravní prostředek (ale to je zatím tajemství)…

Hra většinou trvá kolem 3 a půl hodiny, žádný časový limit ale mít nebudete. Začínáme většinou v 8:30, 9:00, 9:30 nebo v 10:00 dopoledne, ale pokud se Vám to nehodí, můžeme se samozřejmě domluvit na jindy.

Pokud hru zrušíte alespoň 3 dny předem, vrátíme Vám 80 % z ceny.

Jedná se o dva rozdílné koncepty, nicméně se mohou zkombinovat.

Pokud se rozhodnete hru darovat, připravíme Vám milý dárkový poukaz. Komukoliv můžete takto darovat základní verzi The Game of Prague nebo nějakou upravenou variantu, třeba tu pro zvláštní příležitosti nebo pro rozbití ledů.

Pokud si vyberete variantu pro zvláštní příležitosti, obsah hry trochu přizpůsobíme tomu, pro koho je hra určena. Můžete tedy zkombinovat možnost darovat třeba zrovna variantu pro zvláštní příležitosti.

Na to už jsme mysleli a máme pro Vás skvělé řešení, variantu pro vlky samotáře. Další možností je zkusit naši variantu pro poznání nových přátel s hráči, kteří jsou na podobné vlně a chtějí poznat Prahu a zároveň nové přátele.

Věříme, že ano. Hru jsme pořádně promysleli a i vyzkoušeli, takže doufáme, že si to pořádně užijete.

Všichni, kdo si The Game of Prague vyzkoušeli, (i ti, kteří si moc často nehrají) byli spokojení a oceňovali hlavně propojení zábavy a prohlídky města.

Hra je primárně určena pro účastníky, kteří chtějí poznat Prahu a místní kulturu. Jestli jste místní a Prahu dobře znáte, asi narazíte na věci, které už znáte, ale třeba i Vás něco překvapí. Uvidíte.

Pokud jste z jiné části České republiky, myslíme si, že se při hře dozvíte hodně nových věcí, přinejmenším se na Prahu podíváte z trochu jiného úhlu pohledu.

Uvidíte, nebuďte netrpěliví. … Různorodé, zábavné, prostě takové, které Vám umožní naučit se toho spoustu o Praze a o místních, vlastně skoro nevědomky.

Samozřejmě, věkový limit je u nás od 0 do 111 let. A ještě nevíme, jestli hra baví více děti nebo dospělé…

Samozřejmě! Klidně i papoušek. The Game of Prague se mohou účastnit i Vaši mazlíčci, ale pokud jsou pro jejich přepravu v městské dopravě potřeba nějaké speciální pomůcky (náhubek apod.), vezměte si je s sebou.

Ne, během hry nebudete muset překonávat žádné architektonické překážky. Po cestě můžete na pár narazit, ale pokud nám to napíšete předem, postaráme se o to, abyste si hru užili bez problémů.

Tým hráčů, kteří se navzájem neznají, ale sdílí zájem o to zahrát si The Game of Prague a u tuho se třeba ještě seznámit s novými lidmi. Zážitek z poznávání Prahy je tak ještě umocněn zážitkem z poznávání nových přátel. Tým sestavíme, jakmile máme dostatek zájemců.

Vyzkoušet variantu pro poznání nových přátel.

Napište nám to a třeba Vám budeme moci pomoct.

Nic zvláštního, ale určitě se bude hodit láhev vody.
Taky Vám pomůže (i když to není nutné) mít s sebou mobil s připojením na internet, v cíli nám tak budete moci přeposlat řešení některých úkolů (tam bude k dispozici wifi).
Oblečení volte podle počasí, budete se pohybovat převážně venku. Nezbytná je pouze chuť si to pořádně užít a kouzelná taška, kterou Vám dáme na začátku hry…

Určitě ne… S sebou ponesete jen kouzelný baťoh/tašku (pro celou skupinu), který je skladný a skoro nic neváží.

V současné sobě můžete hrát v angličtině, španělštině nebo v češtině. Ve vybraném jazyce dostanete i materiály a ve stejném jazyce s Vámi bude komunikovat i průvodce na začátku a na konci hry (třeba na dobrém pivu v cíli).

Pokud máte ještě nějaké otázky, zkuste se zeptat vyhledávače..